سایت بهتر است یا اینستاگرام

سایت بهتر است یا اینستاگرام

امروزه شبکه های اجتماعی نقش بسیار مهمی در زندگی افراد و شغل و در آمد آنها دارد. از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در میان مردم می توان اینستاگرام را نام برد. بسیاری از مردم از اینستاگرام برای کسب و کار خود به طراحی سایت استفاده می کنند که هر کدام نمونه های موفق زیادی دارند و مزایا و معایب خود را دارند. با گسترش اینترنت و علاقه مندی افراد به دنیای اینترنت و شبکه های مجازی، و اینکه افراد بیشتر وقت خود را در روز صرف اینترنت می کنند. فضای های مجازی و اینترنت بستر مناسبی برای تبلیغات و کسب در آمد شده اند.

به این دلیل که استفاده اینستاگرام هزینه ای ندارد برای افرادی که سرمایه زیادی ندارند مناسب است و کارکردن با آن بسیار راحت است و امکانات زیادی دارد. پس با یک بازاریابی درست و هوشمندانه می توانید بسیار پیشرفت کنید و شناخته شوید ولی از طرفی اینستاگرام معایبی هم دارد که در شروع کار باید به آنها توجه کنیم. اینکه ما نمی توانیم مثل سایت محصولات را دسته بندی کنیم و هر موقع که خواستیم آنها را به روز رسانی کنیم و تغییر دادن مشخصات و یا قیمت محصولات زمان زیادی نیاز دارد و در آخر اینکه برای استفاده از شبکه های اجتماعی باید همیشه خطر فیلتر شدن را در نظر بگیریم و اگر اینستاگرام تنها راه در آمد شما باشد و فیلتر شود چه اتفاقی برای شما و کسب و کارتان پیش خواهد آمد.

اما شما با ساختن و طراحی یک وب سایت، می توانید محصولات خود را به راحتی دسته بندی کنیدو هر زمان که نیاز بود محصول مورد نظر خود را ویرایش کنید و حتی این امکان وجود دارد که کاربران، محصولات مورد نظر خود را سرچ کنند و در هیچ زمانی با خطر فیلتر شدن روبرو نمی شوید. ولی به هر حال برای طراحی سایت باید هزینه کنیدو مدت زمان بیشتری را منتظر بمانید تا شناخته شوید و نسبت به تبلیغات و جذب مشتریان خود تلاش کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم درخواست جلسه حضوری

جلسه حضوری

فرم درخواست مشاوره تلفنی

social