طراحی سایت پزشکی

دکتر فاطمه لطفی

دکتر فاطمه لطفی

نمونه کار طراحی سایت پزشکی

وبسایت خانم دکتر فاطمه لطفی یکی از چندین نمونه کار طراحی سایت پزشکی انجام شده توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ نیاک وب است. این پروژه در سال ۱۴۰۱ به صورت اختصاصی توسط  نیاک وب انجام شده است. خانم دکتر فاطمه لطفی جراح و متخصص زیبایی زنان، زایمان و نازایی فارغ التحصیل دوره تخصصی زنان و زایمان و نازایی از دانشگاه جندی شاپور اهواز می‌باشند. در این سایت پزشکی علاوه بر معرفی خانم دکتر به معرفی خدمات ایشان نیز پرداخته‌ایم.

علاوه بر طراحی سایت، طراحی لوگو ایشان نیز توسط تیم نیاک وب انجام شده است. طراحی تمامی صفحات و بخش‌های این سایت به صورت اختصاصی و با نظر ایشان انجام گرفته است. در این سایت از رنگ‌بندی بنفش به همراه مشکی و سفید و طلایی استفاده شده است.

در ادامه می‌توانید صفحات طراحی شده توسط تیم نیاک وب را مشاهده کنید.

ابزار

ابزارهای استفاده شده

هارمونی

هارمونی رنگ‌های استفاده شده

بنفش

مشکی

طلایی

تصاویر

صفحه اصلی
صفحه خدمات
سوالات متداول

جهت سفارش طراحی سایت و مشاوره بیشتر با ما در ارتباط باشید.

اشتراک گذاری در:

نغمه خسروی

نغمه خسروی

نمونه کار طراحی سایت شخصی

یکی از چند نمونه کار طراحی سایت شخصی که توسط شرکت طراحی سایت نیاک وب انجام شده است، طراحی وب سایت رسمی سرکار خانم نغمه خسروی است. سرکار خانم نغمه خسروی یکی از اساتید و مشاورین فعال در حوزه مشاوره کسب و کار و بازاریابی و فروش هستند. طراحی سایت شخصی سرکار خانم نغمه خسروی کاملا اختصاصی با نظر و سلیقه ایشان انجام شده است.

در این سایت، علاوه بر معرفی توانایی‌های ایشان، محصولات آموزشی این مشاور برتر که شامل محصولات ویدیویی و صوتی و همچنین کتاب‌های ایشان نیز است به فروش می‌رسد. همچنین قابلیت ثبت نام برای دوره‌ها، سمینارها، همایش‌ها و … که سرکار خانم خسروی به عنوان مدرس یا برگزارکننده در این طراحی سایت فراهم شده است. این پروژه در سال ۱۳۹۹ انجام شد. در ادامه نیز مواردی همچین پشتیبانی سایت و سئو سایت نیز توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ نیاک وب انجام شد. در این سایت از رنگ‌های قرمز، مشکی و سفید استفاده شده است. با بازدید از این سایت می‌توانید کیفیت صفحات طراحی شده توسط نیاک وب را مشاهده کنید. در ادامه نیز می‌توانید با ابزارهای استفاده شده در این نمونه کار طراحی سایت شخصی را ملاحظه کنید.

ابزار

ابزارهای استفاده شده

هارمونی

هارمونی رنگ‌های استفاده شده

قرمز

مشکی

سفید

تصاویر

صفحه اصلی
فروشگاه
مقالات

جهت سفارش طراحی سایت و مشاوره بیشتر با ما در ارتباط باشید.

اشتراک گذاری در: