طراحی سایت عکاسی

طراحی سایت عکاسی ویژه کسانی که آتلیه برای جشن و مراسم‌های مختلف دارند، اشخاصی که به عکاسی صنعتی یا عکاسی از دکوراسیون داخلی مشغول هستند به منزله چندین پله صعود و رشد در کسب و کار و به دست آوردن مشتریان تازه می‌باشد. در این مطلب روی ویژگی ها و امکانات و همچنین ویژگی‌های این گونه سایت‌ها تمرکز کرده‌ایم.

چرا طراحی وبسایت عکاسی مهم است؟

طراحی سایت عکاسی یا آتلیه برای افرادی که در آتلیه عروسی و مناسبت‌ها و مراسم‌های گوناگون کار می کنند یا مالک آتلیه عکاسی آثار شخصی بوده و یا در شاخه عکاسی صنعتی کار می‌کنند، مدلی سریع و مؤثر برای برندسازی و معروف شدن می باشد. طراحی وبسایت آتلیه عکاسی یا استودیو عکاسی صنعتی واکنش و جوابی به دیجیتالی شدن جهان امروز است که تمام کسب و کارها قسمتی یا تمام فعالیت خود را در حیطه اینترنت و از طریق سایت انجام می دهند. اما چرا طراحی وبسایت عکاسی تا این اندازه اهمیت دارد و چه مزیت‌هایی برای مالکان کسب و کار ها خواهد داشت؟

مزایای ساخت سایت عکاسی

    • راه اندازی وبسایت عکاسی نشانه کارکرد حرفه ای، تخصص و گستردگی دید شما نسبت به افزایش و توسعه کسب و کارتان می باشد به طوری که می توانید همکاری از راه دور به وسیله اینترنت نیز داشته باشید
    • وبسایت عکاسیقابلیت خدمات دهی ۲۴ ساعته و بدون محدودیت مکانی و زمانی را آماده می کند. شرکت های گوناگون مجبور نیستند برای شروع آشنایی و همکاری حتما به صورت حضوری مراجعه کنند و حتی در روزهای تعطیل نیز قابلیت برقراری ارتباط حرفه ای وجود خواهد داشت. از طرفی کاربران نیز می توانند از طریق سایت و ارسال ایمیل، پرسش خود را بپرسند و حتی نوبت دریافت کنند.
    • طراحی سایت عکاسی به منظور کاهش هزینه‌های اضافی تبلیغاتی مانند بنر و بیلبورد، پخش تراکت و غیره است. تبلیغ در صفحه اجتماعی و سایت و جذب مشتری در محیط آنلاین با هزینه خیلی کمتر و سرعت خیلی بیشتر انجام می گیرد.

    برای اثبات حرفه ای بودن و سابقه کاری عالی خود احتیاج به طراحی و پرداخت هزینه برای بروشور و کاتالوگ ندارید. از راه گالری تصاویر و نمونه کار در سایت، می توانید به آسانی سابقه فعالیت حرفه ای خود را در دسترس و دید مشتریان قرار دهید.

با طراحی سایت کلینیک زیبایی، خود را در معرض نگاه هزاران نفری که در اینترنت به دنبال یک پزشک متخصص حرفه‌ای و مناسب زیبایی میگردند قرار بدهید.

طراحی سایت آتلیه عکاسی براساس اصول سئو

یکی از نکات اصلی در راه اندازی سایت عکاسی استفاده از اصول سئو می باشد. سئو به وبسایت شما کمک می‌کند تا مقام خود را در گوگل بالا ببرید یعنی حتی اگر فرد نام آتلیه عکاسی شما را هم نداند با استفاده از کلمات کلیدی که در وبسایت استفاده شده، وبسایت شما را در گوگل پیدا کند برای مثال اگر کاربر کلماتی مانند عکاسی، آتلیه عروس، آتلیه و… را در گوگل جست وجو کند اسم سایت شما در مقام بالاتری به نمایش در می‌آید. این نکته اصلی را باید در نظر گرفت که حتی با وجود استفاده از اصول سئو هم در آغاز وبسایت شما در رتبه اول گوگل قرار نخواهد گرفت این کار موثر نخواهد بود مگر با تبلیغات متعدد در محیط گوگل. از دیگر مزایای استفاده از اصول سئو، افزایش درآمد کسب و کار شما می باشد. به این شکل که هر چه رتبه سایت شما در گوگل افزایش یابد میزان بازدید وبسایت نیز افزایش پیدا می کند که نتیجه این اتفاق رونق درآمد را به دنبال دارد. 

مراحل طراحی سایت عکاسی

نیاز سنجی و تحلیل​

در اولین مرحله نیاز‌های کارفرما برای طراحی سایت کلینیک زیبایی مورد بررسی و تحلیل قرار می‌گیرد. سپس خلاصه پروژه و نیازهای مجموعه به تایید طرفین خواهد رسید. ​

طراحی

در قدم بعدی باید به سراغ طراحی صفحات سایت یا همان UI با رنگبندی و ظاهر جذاب برویم. که این ساخت سایت زیبایی شما چگونه و با چه استایلی طراحی شود.

پیاده سازی

پس از طراحی ظاهر سایت، در این مرحله، طرح آماده شده برای سایت، پیاده‌سازی می‌شود. سپس سایت طراحی شده کلینیک زیبایی بر روی هاست آپلود می‌شود.

تست و تحویل پروژه

پس از طراحی و پیاده سازی و تکمیل روند پروژه طراحی وب سایت کلینیک زیبایی عملکرد صحیح سایت در تمام بخش‌ها توسط تیم فنی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

تحویل پایان راه نیست، آغاز تعهد ماست.

قیمت و هزینه وبسایت عکاسی

  • هزینه‌های طراحی وبسایت با توجه با آن چیزی که مد نظر شما و همچنین میزان طراحی UI/UX متغییر می‌باشد، هرچقدر بخواهید سایت شما در زمینه عکسای حرفه‌ای تر باشد باید هزینه بیشتری برای آن قائل باشید.

امکانات وب سایت آتلیه‌های عکاسی

ولسایت عکاسی می‌تواند شامل قابلیت‌های مختلفی باشد. بعضی از امکاناتی که در وبسایت‌های عکاسی اغلب وجود دارد عبارتند از:

 کنترل عکس‌ها
• کنترل دسته بندی عکس‌ها
• کنترل مقالات عکاسی
• کنترل دسته بندی مقالات عکاسی
• کنترل کاربران
• صفحه لندینگ اول
• صفحه درباره ما
• صفحه تماس با ما
• کنترل خدمات عکاسی (آتلیه)

هزینه پشتیبانی طراحی سایت آتلیه وعکاسی

قیمت و هزینه پشتیبانی سایت آتلیه و عکاسی بسته به نوع پشتیانی بین طرفین به توافق میرسداین پشتبانی فنی باشد یا محتوایی و باهردوی آن که در قیمت گذاری تاثیر دارد.

سوالات متداول

چه نیازی به طراحی وبسایت عکاسی هست؟

امروزه همه‌ی کسب و کارها از جمله کسب و کارهای سنتی، برای داشتن  یک سایت و آنلاین شاپ خود اقدام می‌کنند.

با طراحی وبسایت عکاسی حرفه‌ای به شما این قابلیت را می‌دهد تا در کسب و کار خود را به طور زیبایی در بستر سایت به نمایش بگذارید.

و با دیده شدن وبسایت خود در نتایج سرچ می‌توانید سبب افزایش درآمد خود بشوید

 

خدمات طراحی وب سایت عکاسی به چه صورت هست؟

در آغاز یک مشاوره برای راه اندازی وبسایت خود از ما دریافت خواهید کرد، تا سوالات و ابهامات خود را با ما به اشتراک بگذارید، .برای رزور مشاوره با ما در تماس باشید

آیا وبسایت عکاسی طراحی شده قابل تغییر هست؟

مسلما بله، همه‌ی قسمت‌های سایت شما، از جمله، دیزاین وبسایت، امکانات وبسایت و هر قسمتی قابل تغییر و توسعه می‌باشد.

 

مدت زمان طراحی سایت عکاسی چقدر است؟

حدودا طراحی  سایت پزشکی برای شما توسط تیم نیاک وب ۳۰ تا ۳۵ روز زمان میبرد.

فرم درخواست جلسه حضوری

جلسه حضوری

فرم درخواست مشاوره تلفنی

social