طراحی سایت کلینیک زیبایی

کلینیک‌ها و مراکز زیبایی برای افزایش برندینگ و مشتری خود نیاز به طراحی سایت کلینیک زیبایی دارند. هر روز متقاضی برای جراحی و عمل زیبایی افزایش میابد. روزانه تعداد اشخاصی که علاقه دارند کاشت مو انجام دهند یا بینی خود را عمل کنند، بالا میرود.

اما دیگر، فردی را نمی‌شناسیم که تبلیغ یک کلینیک زیبایی را در حال قدم زدن زیر پای خود یا روی دیوار مشاهده و با خود بگوید: “آره این همون جاییه که عمل کنم.” به جای این، اشخاص برای پیدا کردن کلینیک مورد پسندشان، حاضرند ساعت‌ها زمان برای جستجو و بررسی کلینیک زیبایی‌های اطرافشان بگذرانند. نقطه ابتدایی طراحی سایت مطب زیبایی از احتیاج کاربران برای بررسی و سرچ برای یافتن کلینیک مورد دلخواه خودشان شروع می‌شود.

طراحی وبسایت کلینیک زیبایی

چرا به طراحی سایت کلینیک زیبایی نیازمندیم؟

همان‌گونه که قبلا گفتیم؛ اشخاص قبل از مراجعه به کلینیک‌های زیبایی اقدام به سرچ در اینترنت می‌کنند. از این رو داشتن یک وب‌سایت کلینیک زیبایی به دریافت مشتری کمک می‌کند. امروزه خیلی از کلینیک‌های زیبایی شروع به ساخت وب‌ سایت مطب زیبایی برای عرضه خدمات بهتر به مشتریان خود می‌کنند. داشتن یک وبسایت برای کلینیک زیبایی مانند داشتن یک کلینیک ۲۴ ساعته است. شما می‌توانید از راه وب‌سایت خود به شکل آنلاین به مشتریان خود مشاوره بدهید و همینطور می‌توانید یک دستگاه نوبت‌دهی الکترونیکی تشکیل دهید و از این راه به مشتریان خود نوبت دهید و از شلوغی در کلینیک جلوگیری کنید.

طراحی سایت کلینیک زیبایی

خدمات طراحی وب سایت کلینیک پوست، مو و زیبایی

در طراحی سایت کلینیک پوست، مو و زیبایی از جمله موردهایی که میتوان عرضه کرد شامل:

  • آشنایی با کلینیک زیبایی و رزومه کاری
  • خدمات آنلاین کلینیک مثل نوبت دهی
  • تولید مقالات و مطلب‌های زیبایی و پوست
  • خبرهای پزشکی و زیبایی
  • آشنایی با دستگاه هایی که در کلینیک به کار می‌روند.
  • آشنایی با تیم پزشکی کلینیک
  • ساعت حضور متخصصان در کلینیک
  • قسمت مشاوره در طراحی سایت

با طراحی سایت کلینیک زیبایی، خود را در معرض نگاه هزاران نفری که در اینترنت به دنبال یک پزشک متخصص حرفه‌ای و مناسب زیبایی میگردند قرار بدهید.

ساخت سایت کلینیک زیبایی بر اساس اصول سئو

برای این که سایت شما مشاهده شود و در لیست مطالب جست وجوی گوگل در مقام بالاتری قرار گیرد، باید سایت شما بر پایه اصول سئو طراحی شود. در همان آغاز کار، باید طراحی سایت مطب زیبایی شما به شکلی باشد که تمام اصول سئو در آن حفظ شده باشد. بعد از زمان سفارش سایت برای کلینیک زیبایی باید به این نکته دقت کنید که طراح شما همه قوانین سئو را در طراحی خود حفظ کند. یکی از مهمترین قانون طراحی بر پایه سئو، طراحی سایت ریسپانسیو یا موبایل فرندلی است. با دقت به اینکه بیشتر کاربران اینترنت از تلفن همراه و تبلت برای دیدن سایت شما استفاده می‌کنند، باید طراحی سایت مطب زیبایی شما به صورتی باشد که در دیگر دستگاه‌ها هم به خوبی مشاهده شود و کاربری خود را از دست ندهد. آژانس دیجیتال مارکتینگ نیاک وب طراحی سایت مرکز زیبایی شما را براساس اصول سئو انجام می‌دهد.

مراحل طراحی سایت مطب زیبایی

نیاز سنجی و تحلیل​

در اولین مرحله نیاز‌های کارفرما برای طراحی سایت کلینیک زیبایی مورد بررسی و تحلیل قرار می‌گیرد. سپس خلاصه پروژه و نیازهای مجموعه به تایید طرفین خواهد رسید. ​

طراحی

در قدم بعدی باید به سراغ طراحی صفحات سایت یا همان UI با رنگبندی و ظاهر جذاب برویم. که این ساخت سایت زیبایی شما چگونه و با چه استایلی طراحی شود.

پیاده سازی

پس از طراحی ظاهر سایت، در این مرحله، طرح آماده شده برای سایت، پیاده‌سازی می‌شود. سپس سایت طراحی شده کلینیک زیبایی بر روی هاست آپلود می‌شود.

تست و تحویل پروژه

پس از طراحی و پیاده سازی و تکمیل روند پروژه طراحی وب سایت کلینیک زیبایی عملکرد صحیح سایت در تمام بخش‌ها توسط تیم فنی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

تحویل پایان راه نیست، آغاز تعهد ماست.

قیمت طراحی سایت کلینیک زیبایی

هزینه طراحی و پیاده سازی یک سایت مرکز زیبایی می‌تواند به مواردی متعددی وابسته باشد، برای مثال اینکه سایت بر روی چه رنجی طراحی و پیاده سازی شود، از چه ابزار و متدهایی در وقت طراحی و ساخت سایت کلینیک زیبایی استفاده شود و … از دیگر عواملی می‌باشند که می‌توانند بر روی هزینه طراحی و ساخت یک وب سایت کلینیک پوست، مو و زیبایی تاثیرگذار باشند.

هزینه پشتیبانی وب سایت کلینیک زیبایی

هزینه پشتیانی و ویرایش سایت کلینیک و مطب زیبایی بسته به نوع و وقت انجام فعالبت طراح دارد و قیمت آن با توافق طرفین یعنی بین کارفرما و طراح تعیین میگردد. یکی از خدمات آژانس دیجتال مارکتینگ نیاک وب پشتیبانی فنی یکساله به صورت رایگان و پشتیبانی محتوایی ۱۰ عدد محتوا در ماه  رایگان می‌باشد.

سوالات متداول ساخت سایت کلینیک زیبایی

آیا وب سایت طراحی شده در آینده امکان ارتقا دارد؟

بله، آژانس دیجیتال مارکتینگ نیاک وب پروژه‌های طراحی سایت را به شیوه‌ای انجام میدهد که در آینده قابلیت ارتقاء داشته‌ باشد. شما کارفرمای عزیز در طراحی سایت مطب زیبایی هر وقت که خواستید میتوانید به وب سایت خود امکانات جدید اضافه کنید.

طراحی قالب سایت میتواند مانند سایت دلخواهمان باشد؟

بله، سایت شما میتواند شبیه به هر سایتی که میخواهید باشد و به صورت اختصاصی برای شما طراحی شود.

آیا وب سایت طراحی شده سئوبیس است؟

 بله، همه‌ی سایت‌هایی که در نیاک وب طراحی می‌شود اصول سئو در آن‌ها حفظ شده و کاملا براساس الگوریتم‌های موتورهای جستجو پیاده سازی شده است.

جهت مشاوره بیشتر و ثبت سفارش طراحی وبسایت کلینیک زیبایی با ما در ارتباط باشید.

اشتراک گذاری در:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم درخواست جلسه حضوری

جلسه حضوری

فرم درخواست مشاوره تلفنی

social