آخرین مطالب سایت

اینستاگرام ما


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home3/niakwebi/public_html/wp-content/plugins/miion-core/widgets/instagram_widget.php on line 53

ما را فالو کنید

طراحی سایت ناجی کلینیک

درمانگران  اعتیاد نیز مانند دیگر مشاغل، باید خدمات و فعالیت‌های خود را برای دیگران معرفی کنند تا افراد برای درمان به آنها مراجعه کنند. بهترین راه برای تبلیغات و نمایش خدمات آنها طراحی سایت می‌باشد. از این رو برای بهتر دیده شدن، مراکز ترک اعتیاد یک وب سایت طراحی می‌کنند و تمامی خدمات و امکانات رفاهی و کادر درمان مرکز خود را معرفی می‌کنند. اعتیاد یک بیماری است که امروزه بسیاری از افراد درگیر آن هستند. برای بهبود و کمک به ترک اعتیاد این بیماران کمپ‌ها و مراکز زیادی به وجود آمده‌اند که خدمات بسیاری به این بیماران ارائه می‌دهند.

ناجی کلینیک نیز یکی از مراکز ترک اعتیاد است که یکی از مراکز معتبر که با روش‌های نوین و متفاوت در این زمینه فعالیت می‌کند. این کلینیک با روش درمانی خود، مواد اعتیادآور را از بدن بیمار حذف می‌کند و آنها را به مواد اعتیادآور دیگر وابسته نمی کند. در راستای این فعالیت، سایت ناجی کلینیک توسط شرکت طراحی سایت نیاک وب طراحی شده است که  دارای ظاهری  زیبا و کامل است که تمامی خدمات اعم از ترک اعتیاد و روانشناسی و تمامی روش‌های به کار گرفته در این کلینیک به نمایش گذاشته شده است. همچنین مراحل پذیرش و راه‌های ارتباطی و تماس با این کلینیک بیان شده است. نیاک وب در طراحی سایت برای کلینیک‌ها، ما نند دیگر مشاغل بسیار توانا است و توسط تیم متخصص خود ایده‌ها و طرح‌های شما را در ساییتان اجرا می کند.

ناجی کلینیک

ابزارهای استفاده شده

هارمونی رنگ

♦ سیاه    سبز  سفید