آخرین مطالب سایت

اینستاگرام ما


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home3/niakwebi/public_html/wp-content/plugins/miion-core/widgets/instagram_widget.php on line 53

ما را فالو کنید

طراحی سایت فروشگاه سنگ کسری

معدن سنگ بسیاری در سراسر ایران وجود دارد و این سنگ‌ها کاربردهای فراوانی دارند، همچنین تنوع بسیاری در سنگ‌ها وجود دارد و هر کدام مشتریان خود را دارند. این سنگ‌ها توسط فروشگاه‌های سگ به معماران و افرادی که به آنها احتیاج دارند عرضه می‌شود. فروشگاه‌های سنگ برای نشان دادن انواع سنگ‌های داخل فروشگاه و شرکت خود یک وب سایت طراحی می‌کنند و تمامی سنگ‌های موجود خود را در سایت به نمایش می‌گذارند و مشتریان در هر ساعت و هر مکانی می توانند به سایتتان مراجعه کنند و سنگ مورد نظر خود را انتخاب و سفارش دهند.

وب سایت فروشگاه سنگ کسری یکی از سایت‌هایی است که توسط شرکت نیاک وب طراحی شده است و در این سایت تمامی امکانات این فروشگاه سنگ اعم از طراحی نما و تخفیف و مشاوره‌های آن بیان شد است. شرکت طراحی سایت نیاک وب تصاویری از انواع طراحی دکوراسیون‌های داخلی را برای نمونه در این سایت آورده است و اینکه در مورد شرایط پراخت و شرایط تحویل محصولات توضیحات کاملی ارائه شده است و راه‌های مختلف برای ارتباط با این فروشگاه برای دسترسی راحتتر مشتریان آورده شده است.

فروشگاه سنگ کسری

ابزارهای استفاده شده

هارمونی رنگ

♦ سیاه    سبز  سفید