آخرین مطالب سایت

اینستاگرام ما


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home3/niakwebi/public_html/wp-content/plugins/miion-core/widgets/instagram_widget.php on line 53

ما را فالو کنید

طراحی سایت دکتر معصومیان

تمامی شرکت‌ها و موسسات برای اینکه فعالیت‌ها و خدمات خود را ارائه و معرفی کنند به این نیاز دارند که به خوبی دیده شوند، یکی از روش‌هایی که مشاغل مختلف برای این کار استفاده می‌کنند طراحی وب سایت است. به کمک وب سایت‌ها می‌توان تمامی خدمات و اطلاعات مربوط به فعالیت شرکت خود را در اختیار کاربران و مشتریان قرار دهیم و آنها را به سمت کسب و کار خود جذب نماییم.

سایت دکتر معصومیان توسط شرکت طراحی وب سایت نیاک وب طراحی شده است و این موسسه با نام موسسه ترنم اندیشه روشن نام برده می‌شود که از سال 1376 فعالیت خود را آغاز کرده است و یکی از معتبرترین مراکز آموزش حرفه‌ای فن بیان و گویندگی است که دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد. در این سایت تمامی محصولات به صورت دسته‌بندی شده قرار گرفته است و همچنین ویدئوها و مقالات آموزشی زیادی در این سایت گذاشته شده است که تمامی کاربران به راحتی می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. کلاس‌های آموزشی حضوری و غیر حضوری به صورت کامل برای هنرجویان توضیح داده شده است و کاربران می‌توانند به راحتی دوره‌های مورد نیاز خود را انتخاب و در آن شرکت کنند. همچنین راه‌های ارتباطی مختلف با این موسسه در سایت قرار داده شده است تا افرادی که می‌خواهند با این موسسه ارتباط برقرار کنند در دسترس باشد.

دکتر معصومیان

ابزارهای استفاده شده

هارمونی رنگ

♦ سیاه    قرمز    سفید