آخرین مطالب سایت

اینستاگرام ما


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home3/niakwebi/public_html/wp-content/plugins/miion-core/widgets/instagram_widget.php on line 53

ما را فالو کنید

طراحی سایت گروه صنعتی آرسکا

لوازم خانگی، اقلامی هستند که خریداران زیادی دارند و افراد برای تهیه‌ی آنها و انتخاب از بین چند گزینه دچار سردرگمی می‌شوند. بسیاری افراد مشغله‌های فراوانی دارند و وقت اینکه بخواهند در بازارها برای پیدا کردن یک محصول بگذارند را ندارند. اینکه افراد بتوانند در محیطی آرام و در هر زمان و مکانی محصولات را مشاهده کنند برایشان لذت بخش است. چه بهتر اینکه بتوانند آن محصول را به صورت آنلاین سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرند. از این رو صاحبان مشاغل محصولات خود را در قالب یک سایت ارائه و در اختیار کاربران قرار می دهند.

آرسکا یکی از شرکت‌های صنعتی در تولید قطعات اجاق گاز است که از سال 1370 فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرده است. سایت آرسکا توسط شرکت طراحی سایت نیاک وب طراحی شده است و تمامی خدمات و محصولات این شرکت به صورت کامل قرارداده شده است.همچنین قطعات تولیدی اجاق گاز و تمامی مجوزات و اعتبارات مربوط به این شرکت برای کاربران در سایت به نمایش گذاشته شده است.

آرسکا

ابزارهای استفاده شده

هارمونی رنگ

♦ سیاه    قرمز    سفید