آخرین مطالب سایت

اینستاگرام ما


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home3/niakwebi/public_html/wp-content/plugins/miion-core/widgets/instagram_widget.php on line 53

ما را فالو کنید

طراحی سایت آموزشگاه آرادعلم

در طراحی یک وب سایت آموزشی سرفصل‌ها و دوره‌ها معرفی می‌شوند و همچنین امکانات آموزشگاه برای کاربران قابل مشاهده است. مزیت مهم سایت این است که دانشجویان و هنرآموزان می‌توانند بدون اینکه مسافتی را طی کرده باشند به صورت آنلاین ثبت نام کنند. رقابت‌های زیادی در بین موسسات آموزشی مختلف  برای جذب دانشجویان و ارائه سرویس به آنها وجود دارد که یکی از مهمترین آنها رقابت در فضای مجازی است که با طراحی یک وب سایت آموزشی می‌توانید از رقبای خود پیشی بگیرید و به موفقیت کامل دست یابید.

آموزشگاه فنی و حرفه ای آرادعلم دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور وابسته به وزارت کار و امور اجتماعی می‌باشد. این آموزشگاه، به صورت کاربردی و مهارتی و همچنین با ارائه‌ی گواهینامه معتبر و قابل ترجمه سازمان فنی و حرفه ای در رشته‌های محتلفی را ارائه می‌دهد. همچنین آموزشگاه آرادعلم مجری دیپلم‌های کاردانش آموزش و پرورش و مهارت‌های فنی و حرفه‌ای می‌باشد. سایت طراحی شده برای این آموزشگاه با چیدمان بسیار عالی صورت گرفته است و تمامی دوره‌ها، آموزش‌های حضوری و مجازی در حال برگزاری و اطلاعات مربوط به زمان‌بندی آن‌ها کاملا مشخص شده است. همچنین تمامی اطلاعات مربوط به آموزشگاه بیان شده است و نحوه‌ی ارتباط با آموزشگاه و شرایط ثبت‌نام به خوبی برای کاربران گذاشته شده است.

شرکت طراحی سایت نیاک وب با به کار گیری تیم متخصص خود، این سایت آموزشی را با رعایت تمام نکات امنیتی و همچنین پشتیبانی قوی طراحی کرده است که از نظر سرعت و کاربری آسان برای افرادی که از آن استفاده می‌کنند فراهم کرده است. نیاک وب آماده ارائه خدمات مربوط به طراحی سایت و فضای مجازی با پشتیبانی بسیار کاربردی واصولی برای تمامی عزیزان می‌باشد.

آرادعلم

ابزارهای استفاده شده

هارمونی رنگ

♦ سیاه    قرمز    سفید